Każda historia ma swój niepowtarzalny początek, ta rozpoczęła się w 2003 roku, gdy zainteresowałem się obuwiem historycznym. Pasja dość prędko przerodziła się w działanie. Przygoda nabrała tempa wraz z pierwszą parą wykonanych butów na zamówienie. Z upływem czasu i rosnącym doświadczeniem, zdecydowałem się postawić poprzeczkę wyżej i zająć się również współczesnymi ręcznie szytymi butami na miarę. To wtedy, w centrum Krakowa z dala od ulicznego gwaru, powstała pracownia będąca efektem nieustającego zainteresowania męską elegancją, a w szczególności tradycyjnymi metodami wykonywania wysokiej jakości obuwia na zamówienie. Obuwie, które wykonujemy w pracowni, powstaje w tradycyjnym procesie rzemieślniczym. Proces ten opiera się na solidnych fundamentach, a mianowicie gruntownej wiedzy i bogatym doświadczeniu, które zdobyłem w ciągu dotychczasowej pracy. Każdą parę butów wykonuję w całości ręcznie, wykorzystując tylko i wyłącznie materiały najwyższej jakości, takie jak najlepsze skóry czy naturalne kleje. Wszystkie podeszwy szyte są ręcznie, co umożliwia ich wymianę w sytuacji przetarcia, a w konsekwencji pozwala dłużej cieszyć się ulubioną parą, wyjątkowych i jedynych w swoim rodzaju butów. Dzięki tym elementom, klient czuje wygodę podczas codziennego użytkowania obuwia.

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

W pracy łączę to, co najlepsze z przeszłości z tym, co najdoskonalej sprawdza się we współczesnym świecie. Na przestrzeni lat, niezmiennym elementem, który towarzyszy nam każdego dnia, jest chęć noszenia obuwia, które przede wszystkim zapewnia komfort stopom, ale nie pozostaje obojętne na piękno, którego poszukują oczy. Każdy z nas, chce mieć przecież w swojej kolekcji buty jednocześnie wygodne i piękne, bo tylko takie cieszą na prawdę. Dzięki temu pragnieniu mam możliwość realizowania się jako rzemieślnik, którego celem jest, osiągniecie doskonałości w każdym złożonym zamówieniu.

Wyzwaniem jakie codziennie podejmuję, jest zagwarantowanie klientowi obuwia, które przede wszystkim spełni jego nieprzeciętne oczekiwania, ale da również sposobność zaprezentowania moich umiejętności i osobistego stylu, który wkładam we wszystkie pary butów wychodzące spod moich rąk. To sprawia, że obuwie zamówione w naszej pracowni z pewnością zapewni Tobie niepowtarzalną wędrówkę przez życie.